Hlavní vítěz Golf Tour 2012 Josef Vostatek získal luxusní týdenní zájezd all inclusive do Dominikánské republiky pro dvě osoby, poskytnutý hlavním partnerem Golf Tour 2012, Národním turistickým úřadem Dominikánské republiky. Ceny pro devět nejlepších hráčů celé golfové tour byly předány v jazz clubu U staré paní v  rámci slavnostního večera, který v říjnu Golf Tour 2012 stylově zakončil. Turnaje se hrály na golfových hřištích Karlštejn, Terasy Ústí nad Labem, Ypsilon, Mstětice a Zbraslav. Soutěžilo se ve třech kategoriích podle stablefordového bodovacího systému. Po každém turnaji byli odměněni nejlepší hráči z každé kategorie a výherci vložených soutěží. Z celkových 320 golfových her hráči zlepšovali svůj golfový handicap celkem 56 krát! Mezi cenami pro vítěze byly mimo jiné poukázky na ušití luxusních košil od krejčovského salonu Delor, víkendové pobyty od společnosti Allegro group nebo členství v golfovém klubu Best Golf Blue Sky. Pořadatelé připravili na jamkách PAR3 i tradiční soutěže pro každý flight, které povzbudily sportovní i společenskou atmosféru. Vždy jeden hráč z flightu mohl vyhrát láhev portského vína do bagu od společnosti Likor, nebo potravinové doplňky Nefdesanté. Celkové pořadí Golf Tour 2012 1. místo Jan VOSTATEK 3. místo Marek MAURER 4. místo Michal HORÁK 5. místo David RÝC 6. místo Lukáš VELŠ 7. místo Andrzej BUDZANOWSKI 8. místo Stanislav HOLÝ 9. místo Petr HOLÍNSKÝ Padl HOLE IN ONE Na turnaji ve Mstěticích zahrál Josef Kubíček ze společnosti Likor jamku č. 12 na jediný úder! Jako prvnímu v historii Golf Tour se mu podařil úder snů, a ještě celý turnaj dohrál v paru hřiště, tedy za 72 úderů! 189